BAZA

Szkoły w Kętach 

 

       Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy nowoczesną, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt bazę dydaktyczną. Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestronnych salach dydaktycznych, wyposażonych w sprzęt multimedialny. Umiejętności praktyczne nasi słuchacze zdobywają na własnych poligonach specjalistycznych oraz pracowniach specjalistycznych.

Szkoły w Ketach posiadają :

  • Pracownię Kosmetyczną - Przystosowana ona jest do prowadzenia zajęć z zakresy kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała również posiadamy 3 stanowska zabiegowego do wykonywania manicuru oraz 2 stanowsika do wizażu 
  • Pracownię Komputerową - wyposażoną w komputery stacjonarne i  laptopy do prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego z pomocami audiowizualnymi i nowoczesną tablicą interaktywną , przystosowana jest w 15 stanowiski ( monitor , komputer, słuchawki, mysz,klawiatura, nowoczesne fotele gamingowe )
  • Pracownię Fotogrficzną z ciemnią -  wyposażona w pełniprofesjonalny sprzęt ; aparaty , lamy, statywy, tła i wszystkie inne niezbędne do zajęć sprzęty.                                                                                                                                               
  • Posiadamy również Sale dydaktyczne ogólnego przeznaczenia wyposażone w pomoce audiowizualne i tablice interaktywne.